06/22/2018 - جمعه 1 تير 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار از خدمات استقبال از فصل همدلی سال 92 سازمان میادین میوه و تره بار خبر داد :

سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با انجام گسترده فعالیتهای کمی و کیفی فنی ، عمرانی و مشارکت های فرهنگی اجتماعی ، تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی مطلوب در همگامی با شهروندان ، به استقبال از فصل همدلی رفت .

 

حسین صفایی مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از اقدامات و فعالیت های چشمگیر سازمان میادین با آمادگی کامل برای ورود به استقبال از فصل همدلی بیان کرد : تلاشها و فعالیت های سازمان میادین میوه و تره بار بویژه در قالب طرح استقبال از نوروز 92 با سرعت ، دقت و کیفیت از عمده برنامه های تدوین شده برای ایجاد امکانات و دسترسی سربع به تسهیلات شب عید شهروندان تهرانی بوده است.
 
به گفته مدیر عامل سازمان میادین آسفالت و لکه گیری ، باز پیرایی فضای سبز ، رنگ آمیزی میادین و بازارها ، تهیه و توزیع لباس متحدالشکل کارگران ، فراهم سازي ایجاد فضای آرام ،  افزایش ترازوهای اماکن خرید ، افزایش تعداد کارگران شاغل ، استقرار کانکس های جمع آوری پسماند خشک ، افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار ، احداث اولین سرویس بهداشتی مکانیزه برای افراد کم توان ، راه اندازی رستوران  آبزیان در بازار جنت آباد ، راه اندازی کارواش جهت ضد عفونی کردن ماشین حمل مرغ درمیدان بهمن و کاشت بیش از 7000 نهال درمیدان مرکزی و ... از جمله مواردی بود که در طرح فنی و عمرانی استقبال از نوروز ۹۲ درمیادین و بازارها انجام شده است .

صفایی با اشاره به اقدامات خدمات رسانی به شهروندان عنوان کرد : سازمان میادین میوه و تره بار امسال 15 جايگاه عرضه تك محصولي در ميادين اصلي ،  17جایگاه موقت در مناطق 22 گانه شهرداریها و 20 جایگاه موقت میوه وفرنگی در پارکهای سطح شهر درروز طبيعت (13 فروردين) با همکاری معاونت خدمات شهری در سطح شهر تهران جهت دسترسی شهروندان به مایحتاج غذایی اختصاص داده است .

مدیر عامل سازمان میادین به بازدیدهای میدانی و بازرسی و کنترل میادین و بازارها در ایام تعطیلات عید نوروز اشاره کرد و اظهار داشت : کنترل کیفی مواد غذایی، بهداشت محیط و نظارت بر نرخ گذاری و خدمات عرضه محصولات در این ایام در دستور کار قرار داشت و کلیه فعالیت های میادین ، بازارها و جایگاه ها در این ایام مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت .

وی اقدامات فرهنگی اجتماعی میادین و بازارها را از دیگر اقدامات طرح استقبال از نوروز 92 برشمرد و یادآور شد : سازمان میادین علاوه بر همکاری با معاونتهای فرهنگی اجتماعی مناطق 22 گانه در اجرای برنامه های شاد نوروزی در سطح میادین و بازارها ، اقدام به تهیه و پخش گزارش زنده با حضور مدیران و کارشناسان در میادین ها و پخش مستقیم اخبار روزانه میادین و بازارها از طریق شبکه بازار کرده است .

 روابط عمومی و بین الملل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران

  نظرات