04/26/2018 - پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

سومین نشست هم اندیشی ارتقا و بهره وری منابع انسانی سازمان در میدان لواسانی برگزار شد

سومین نشست هم اندیشی ارتقا و یهره وری منابع انسانی با حضور مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، مدیر منابع انسانی سازمان و کارکنان میدان میوه وتره بار لواسانی و بازارهای تابعه در میدان لواسانی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، حمیدرضا یزدی در این نشست اهمیت دادن به خواسته های کارکنان سازمان را یکی از عوامل پیشرفت و پویایی سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار دانست و اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، رضایتمندی کارکنان را در زمینه های رفاهی و معیشتی افزایش دهیم.

وی افزود: با توجه به برنامه های تدوین شده در شورای رفاهی تسهیلات ویژه ای برای کارکنان در نظر داریم که به زودی اعلام خواهد شد.

در ادامه این دیدار یزدی به سوالات کارکنان درباره مسائل مختلف از قبیل بازنشستگی، جایگاه سازمانی و تغییروضعیت های صورت گرفته پاسخ داد.

حسین مدرسی تهرانی، مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نیز که در این نشست حضور داشت، گفت: توجه به درخواست های کارکنان و حل مشکلات آنها از دغدغه های اصلی مدیرعامل سازمان است و به همین دلیل این جلسات به منظور سرعت بخشیدن به بررسی درخواست های کارکنان به منظور ارتقا و بهره وری منابع انسانی تشکیل می شود.

وی در این رابطه تصریح کرد: تاکید مدیرعامل سازمان بر این است که امکانات رفاهی و معیشتی مناسب در اختیار کارکنان قرار گرفته و مشکلات پیش رو به حداقل برسد. انتظار می رود تمامی همکاران در میادین وبازارها نهایت تلاش خود را در ارائه خدمات رسانی به شهروندان به کار بندند.

در این نشست کارکنان میدان لواسانی و بازارهای تابعه از تلاش های صورت گرفته وتصمیمات اتخاذ شده برای تبدیل وضعیت کارکنان قدردانی کردند. در این جلسه با ارزیابی مشکلات مطرح شده به درخواست یکی از کارکنان رسیدگی و در همان جلسه اجرایی شد.

  نظرات