04/26/2018 - پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

18 بازار میوه و تره بار موفق به اخذ استاندارد تشویقی شدند

پس از رعایت دستورالعمل ها و ضوابط ایمنی و بهداشتی، 18 بازار میوه و تره بار موفق به اخذ استاندارد تشویقی شدند.  

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، معاون بهره برداری و بهداشت سازمان با اشاره به اخذ استاندارد تشویقی 18 بازار در اقصی نقاط شهر تهران اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف سازمان و با هدف خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، بازارهای میوه و تره بار شهدای جی، فردوس 2، وردآورد، صفا، نظام آباد، کوهستان، زیتون، حبیب الهی، جهان آرا، حکمت، شهرک نفت، ازگل، سماء، طوس، دردشت، فرجام، مهر و جمالزاده پس از بازدیدهای به عمل آمده توسط کارشناسان اداره کل استاندارد تهران موفق به اخذ استاندارد تشویقی شدند.


علی عفتی با بیان اینکه ارتقای کیفیت بهداشتی در سطح میادین و بازارهای میوه و تره بار برای سازمان بسیار حائز اهمیت است، گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تلاش دارد با رعایت استانداردهای لازم، ارتقای کیفیت بهداشتی، توجه به ایمنی بازار و کنترل کیفیت محصولات عرضه شده شرایط لازم به منظور خدمت رسانی مناسب و ایجاد فضای ایمن برای شهروندان را ایجاد کند. اعطای استاندارد تشویقی به 18 بازار میوه و تره بار نیز بر همین مبنا صورت گرفته است.

وی افزود: در همین راستا با هماهنگی های به عمل آمده میان سازمان و انجمن مدیران کنترل کیفی صنایع استان تهران برنامه آموزشی مسئولین کنترل کیفی میادین و بازارهای میوه و تره بار طی دو هفته در بهمن ماه 95 برگزار شد.


 

  نظرات