06/22/2018 - جمعه 1 تير 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار خبر داد:

افزایش مناسب سازی بازارهای میوه و تره بار برای تسهیل خرید جانبازان و معلولان

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از عزم جدی این سازمان به منظور افزایش استانداردسازی بازارهای میوه و تره بار برای تسهیل خرید شهروندان جانباز و معلول خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به لزوم مناسب سازی شهر برای تسهیل استفاده جانبازان و معلولان گفت: در شهر تهران به عنوان پایتخت کشور باید توجه بیشتری به جانبازان و معلولان شود و می بایست تدابیر ویژه ای اتخاذ شود تا جانبازان و معلولان بتوانند مانند دیگر شهروندان با آسایش و راحتی محصول خود را خریداری کنند.

وی با بیان اینکه خدمات رسانی به شهروندان مهم ترین اولویت سازمان است، اظهار داشت: بازه زمانی معینی تعریف شده است تا عملیات عمرانی و به کارگیری المان های استاندارد نظیر نصب دستگیره،احداث رمپ، اصلاح شیب و ... به منظور افزایش مناسب سازی فضای بازارهای میوه و تره بار انجام گیرد.

مهندس رحیمی با بیان اینکه در آستانه بهار امسال تعداد مراجعه کنندگان  به میادین و بازارهای میوه و تره بار افزایش چشمگیری خواهد داشت، گفت: فعالیت همیاران مشتری در روزهای پایانی سال در راستای افزایش سطح رضایتمندی شهروندان بیش از پیش خواهد شد. همچنین تمهیداتی نظیر تحویل ویلچر به میادین و بازارهای میوه و تره بار اندیشیده شده تا با کمک رسانی همیار مشتری مشکلی برای ارائه خدمات به جانبازان و معلولان وجود نداشته باشد.

گفتنی است تاکنون در بسیاری از بازارهای میوه و تره بار محل های مناسبی برای پارکینگ خودرو به منظور رفاه حال جانبازان و معلولان تعبیه شده است.

  نظرات