04/26/2018 - پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

در آستانه فصل بهار

نظارت کیفی و بهداشتی در میادین و بازارهای میوه و تره بار همچنان ادامه دارد

معاون بهره برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از ادامه بازدیدها در طرح نظارت کیفی و بهداشتی اماکن   و محصولات میادین و بازارهای میوه و تره‌ بار در راستای اجرای هرچه بهتر طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، علی عفتی  با اشاره به اینکه بیش از یک ماه از آغاز اجرای این طرح در بازارهای میوه و تره بار سطح شهر می گذرد، گفت: در این مدت کارشناسان کنترل کیفیت، HSE و حوزه معاونت بهره برداری و بهداشت در قالب 7 گروه ناظر از غرفه های موجود در میادین و بازارهای میوه و تره بار بازدید به عمل آورده تا در نزدیکی ایام نوروز با نظارت دقیقی که بر محصولات می شود بتوانیم در مسیر توسعه خدمات رسانی مطلوب گام موثری برداریم.

عفتی ادامه داد: این طرح با هدف  حفظ شاخص های سلامت شهروندان آغاز شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. تاکنون طی بازدیدهای به عمل آمده 120 گزارش به دست ما رسیده که بر مبنای آن نسبت به ارتقای کیفی خدمات رسانی در بازارهای میوه و تره بار تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم.

وی همچنین با تاکید بر لزوم ارتقای وضعیت ایمنی بازارهای میوه و تره بار گفت: در راستای جلوگیری از هرگونه مخاطرات احتمالی، گروه های ناظر با توجه ویژه بر ایمن سازی  بازارها نظارت خواهند داشت.

معاون بهره برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به افزایش قابل توجه مراجعه کنندگان به بازارهای میوه و تره بار در ایام پایانی سال گفت: نظارت مستمر و بازرسی دقیق بر محصولات عرضه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار از اقدامات ویژه این سازمان در اجرای طرح استقبال از بهار است که تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

  نظرات