04/26/2018 - پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با کارکنان حوزه خدمات

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با کارکنان خدماتی در سالن آمفی تئاتر این سازمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی ضمن تمجید از تلاش های صورت گرفته در ایام پایانی سال گفت: تمامی افراد سازمان از مدیران گرفته تا نیروهای خدماتی برای ما ارزشمند هستند. وظیفه همه ما این است که از هیچ کوششی برای پیشرفت سازمان دریغ نکرده و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در راستای ارتقای خدمت رسانی تلاش کنیم.

 وی با بیان اینکه تک تک کارکنان سازمان به سهم خود در موفقیت های صورت گرفته  نقش داشته اند، اظهار داشت: تغییر وضعیت کارکنان خدماتی از مهمترین دغدغه های ما بود که خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده تغییر وضعیت بیش از ۱۱۰۰ نفر از کارکنان از جمله  نیروهای خدماتی اتفاق افتاد.

وی همچنین آدرس پست الکترونیکی خود را در اختیار کارکنان خدماتی قرار داد تا بتوانند به صورت مستقیم و بی واسطه با مهندس رحیمی در ارتباط باشند.

وی افزود: باید به نحو احسن به مسائل کارکنان خدماتی رسیدگی شود تا بدون هیچ دغدغه ای و به بهترین شکل امور خدماتی سازمان انجام گیرد.

در ادامه مهندس رحیمی از کارکنان خدماتی سازمان خواست تا بی پرده انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند.

یکی از کارکنان خدماتی به نمایندگی از جمع حاضر در این نشست از مهندس رحیمی به دلیل تغییر وضعیت های صورت گرفته قدردانی کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از تمامی کارکنان خدماتی با اهدای سبد کالا تشکر کرد.

  نظرات