06/22/2018 - جمعه 1 تير 1397 ::
Menu

جزئیات خبر

مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار :

آمادگی احداث 50 بازار میوه و تره بار در سال جدید را داریم

مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در سیصد و سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران از آمادگی این سازمان برای احداث 50 بازار در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار ؛ عبد الحسین رحیمی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به احداث 28 بازار در سال گذشته اظهار داشت با اینکه در سال گذشته متعهد بودیم 14 بازار احداث نماییم اما به دلیل تقاضای بالای مردم توانستیم با استفاده از همه ظرفیتهای سازمان 28 بازار را احداث کنیم.

وی در این رابطه گفت احداث این 28 بازار و همچنین پروژه های دیگر عمرانی با صرفه جویی دویست و هفتاد میلیاردی صورت پذیرفته است.

مهندس رحیمی افزود سازمان مدیریت میادین دست به کارهای بزرگی در سال گذشته زد که موجب افزایش رضایت شهروندان شد که می توان به اجرای طرح دستچین میوه و همچنین سبزی بدون ریشه و گل و لای اشاره کرد که علاوه بر صرفه جویی و کمک به اقتصاد خانواده موجب کمک به اصلاح چرخه تولید می شود.

مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در رابطه با نحوه واگذاری غرفه ها در میادین و بازارها این سازمان اظهار داشت 10سال قبل شورای اسلامی شهر تهران مصوبه ای را در این خصوص به تصویب رساند که نیازمند بروز رسانی می باشد .

گفتنی است دراین جلسه با بررسی صورت گرفته از سوی اعضای شورای اسلامی شهر  تهران ، لایحه اصلاحیه مصوبه دستور العمل واگذاری اماکن و غرفه های میادین میوه و تره بار به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.

  نظرات