12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398 ::
Menu

جزئیات خبر

اجرای برنامه های هفته سلامت سال در میادین میوه و تره بار

به مناسبت هفته ملی سلامت برنامه‌های مشترکی با همکاری ادارات سلامت مناطق 22 گانه شهرداری تهران در میادین میوه و تره بار و با شعار "مراقبت های اوليه بهداشتي راهي به سوی پوشش همگاني سلامت" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و به نقل از معاونت بهره برداری و بهداشت این سازمان با هماهنگي‌ اداره کل سلامت و ادارات سلامت مناطق 22 گانه شهرداری تهران برنامه‌های مشترک هفته سلامت با شعار "مراقبت‌های اوليه بهداشتي راهي به سوی پوشش همگاني سلامت" و شامل غربالگری‌های سلامت محور شامل سنجش میزان قند و فشارخون، اندازه گیری قد و وزن، چکاپ HIV و تراکم استخوان و ... همچنین مشاوره‌های روان شناسی، تغذیه‌ای، پزشکی و مامائی در میادین میوه و تره بار اجراء شد.
براساس این گزارش، برنامه‌های آموزشی نیز به شکل آموزش‌های غیر مستقیم توزیع بروشور و نصب پوستر، بنر و استند و آموزش‌های مستقیم برگزار شد.
گفتنی است، ارسال پیامک شعار هفته سلامت و روز شمار آن به همکاران سازمان، درج شعار، روز شمار و پیام‌های بهداشتی – تغذیه‌ای در صفحه متحرک سایت سازمان و همچنین چاپ شعار بر روی فیش ترازوها و بر روی کیسه‌های مصرفی عرضه محصولات به شهروندان از جمله اقدامات سازمان در هفته سلامت بود که با موفقیت و تلاش تمامی همکاران سازمان انجام شد.

 

 

 

  نظرات