10/14/2019 - دوشنبه 22 مهر 1398 ::
Menu

جزئیات خبر

دیدار اعضای بسیج سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با خانواده شهید علیجان محمدی

اعضای پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با خانواده شهيد عليجان محمدي ديدار و گفت‌‍‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و به نقل از فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج این سازمان، جهت پاسداشت خانواده معظم شهدا و به مناسبت گراميداشت هفته ناجا، اعضای بسيج این سازمان با خانواده شهيد بزرگوار عليجان محمدي ديدار و گفت‌وگو کردند.
حسین ویسی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: شهادت، موهبت و امتیازی است که خداوند متعال نصیب این برجستگان کرده است و شرح حال و زندگانی شهیدان، جانبازان و رزمندگانی که در این مسیر درخشان قرار دارند، سراسر درس و نشان‌دهنده مراتب بالای معنوی آنان است، گفت: اگر خواهان سعادت دنیوی و اخروی هستیم، باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا و پشت سر ولایت باشیم و قدردانی از خانواده معظم شهدا یادآوری این موضوع به خودمان است تا خدای نکرده دچار غفلت نشویم.
بر اساس این گزارش، شهيد عليجان محمدي از كاركنان ناجا (ژاندارمري ) بودند كه در اوايل سال‌هاي دفاع مقدس و در سن 19 سالگي در شهر خرمشهر به درجه رفيع شهادت نائل آمدند.
گفتنی است، در این دیدار خانواده محترم شهید محمدی از اقدام ارزشمند پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تقدیر و تشکر کردند.

  نظرات