12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398 ::
Menu

جزئیات خبر

سیب، انگور، نارنگی، انار، گلابی و خربزه در میادین میوه و تره بار نصف قیمت سطح شهر است

اختلاف 42 درصدی قیمت میوه‌ها در میادین میوه و تره بار نسبت به سطح شهر، خرید از این مراکز را برای شهروندان بسیار مقرون به صرفه‌ کرده است. به همین دلیل در طول هفته شاهد حضور چشمگیر شهروندان در این مراکز هستیم که البته این استقبال در روزهای پنج شنبه‌ و جمعه،‌ نسبت به سایر ایام هفته به میزان چشمگیری ا...

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم انواع سیب در میادین میوه و تره بار بین 3900 تومان تا 4400 تومان است در حالی که همین محصول در سطح شهر به طور میانگین هر کیلوگرم 9 هزار تومان عرضه می‌شود و البته قیمت خربزه نیز در میادین هر کیلوگرم 2 هزار تومان است، در صورتی که در سطح شهر به طور متوسط 4300 تومان عرضه می‌گردد.
علاوه بر این، قیمت محصولاتی همچون انواع انگور، نارنگی، انار و گلابی نیز در میادین میوه و تره بار، به طور متوسط نصف قیمت سطح شهر عرضه است ضمن اینکه کدو که در میادین به قیمت هر کیلوگرم 2700 تومان به فروش می‌رسد، در سطح شهر به قیمت هر کیلوگرم 5600 تومان فروخته می‌شود.
گفتنی است، با توجه به کوتاه‌ شدن ساعات روز در فصول پاییز و زمستان، شهروندان بیشتری روزهای پنج شنبه و جمعه را برای خرید و تهیه مایحتاج مورد نیاز خود از این مراکز انتخاب می‌کنند.


  نظرات