12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398 ::
Menu

جزئیات خبر

احداث 10 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان امسال/ راد: خانواده‌ها باید نفع اقتصادی خدمات میادین میوه و تره بار را در سبد خرید خود احساس کنند

در جلسه شورای معاونان سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران مطرح شد؛

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جلسه شورای معاونان این سازمان از احداث حداقل 10 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال جاری در محلات فاقد بازار در مناطق مختلف تهران خبر داد و گفت: از مشارکت با مالکان بناها و زمین‌هایی که برای توسعه بازارهای میوه و تره بار مناسب هستند، در قالب مدل م...

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد افزود: علاوه بر این، احداث بازارچه تخصصی آبزیان در میدان میوه و تره بار صادقیه را آغاز کرده‌ایم و طراحی چهارمین مرکز عرضه دام این سازمان در غرب تهران را نیز در دستور کار داده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه برای جمع کردن بساط دلالی و کوتاه کردن دست واسطه‌ها، مجموعه اقداماتی را برنامه‌ریزی و اجرا کرده‌ایم، اظهار کرد: تولیدکنندگان واقعی اعم از کشاورزان، باغداران و دامداران، روی چشم ما جا دارند و برای رساندن مستقیم دسترنج این عزیزان به مصرف‌کنندگان، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.
راد با بیان اینکه در جهت خدمت به مردم، هیچ‌گونه تساهل و تسامحی پذیرفته نیست و با توجه به شرایط موجود اقتصادی باید هر آنچه در توان داریم را برای خدمت به مردم به کار بگیریم، تصریح کرد: باید به نوعی عمل کنیم که خانواده‌ها از مزایای فعالیت میادین میوه و تره بار برخوردار شده و منافع اقتصادی حاصل از خدمات این مراکز را در سبد هزینه‌های روزانه خود احساس کنند.
وی با اشاره به اینکه سمت و سوی سیاست‌گذاری‌هایمان، توسعه کیفی و کمی میادین میوه و تره بار و اصلاح سیستم در جهت خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان است، اظهار کرد: مناسب سازی 22 میدان و بازار میوه و تره بار برای معلولان، جانبازان و سالمندان در سال جاری از جمله اقداماتی است که در این راستا انجام داده‌ایم.
راد با بیان اینکه مناسب سازی 41 میدان و بازار میوه و تره بار دیگر را نیز در دستور کار داریم، تصریح کرد: روکش آسفالت در دو میدان میوه و تره بار صادقیه و جلال آل احمد و نیز فضاسازی محوطه میدان صادقیه به فضای سبز با همکاری سازمان بوستان‌ها و فضای سبز از دیگر اقداماتی است که نسبت به انجام آنها اقدام شده است.
گفتنی است، در این جلسه گزارش‌های آماری جداگانه‌ای از 4 میدان میوه و تره بار متصل به سیستم شبکه‌ای ترازوهای دیجیتال و نیز وضعیت غرفه‌های میدان میوه و تره بار جلال آل احمد از سوی معاونان برنامه ریزی و بهره برداری سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ارائه و نتایج آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  نظرات