12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398 ::
Menu

جزئیات خبر

آمادگی میادین میوه و تره بار برای عرضه محصولات تنظیم بازار/ راد: هیچ کمبودی در عرضه محصولات نداریم

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار با تاکید بر اینکه در حال حاضر قیمت کالاهای عرضه شده در میادین میوه و تره بار، عموماً از قیمت‌های تنظیم بازار نیز پایین‌تر است، گفت: قیمت محصولات در همه گروه‌های کالایی اعم از پروتئینی، میوه‌جات، فرنگی‌جات و خواربار که در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند،...
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد افزود: در بحث تنظیم بازار، برای عرضه کالاهایی که ستاد تنظیم بازار در نظر داشته باشد که در میادین میوه و تره بار توزیع شود، آمادگی داریم و همچون گذشته در خدمت مردم خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه هر زمان کالاهای تنظیم بازار برای توزیع در اختیار میادین میوه و تره بار قرار گیرد، بلافاصله نسبت به عرضه آن بین شهروندان اقدام می‌کنیم، اظهار کرد: البته قبلاً نیز تجربه توزیع محصولات مختلف همچون شکر و برنج را داشته‌ایم، ضمن اینکه در حال حاضر هیچ کمبودی در زمینه عرضه این محصولات و سایر کالاها نداریم.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با تاکید بر اینکه قیمت هر شانه 30 عددی تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 17800 تومان است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت محصولات میادین میوه و تره بار به قیمت‌ تنظیم بازار و حتی در مواردی پایین‌تر از آن عرضه می‌شود.
  نظرات