06/22/2018 - جمعه 1 تير 1397 ::
Menu

اقدامات ویژه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در طرح استقبال از بهار برای شهروندان نمایان شد

تاریج ایجاد 1395/12/28

اقدامات ویژه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در طرح استقبال از بهار برای شهروندان نمایان شد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به رضایتمندی شهروندان از طرح استقبال از بهار این سازمان گفت: از هیچ تلاشی برای کسب رضایت مردم در روزهای پایانی سال دریغ نکردیم و خوشبختانه اقدامات ویژه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در طرح استقبال از بهار برای شهروندان نمایان شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی در آخرین جلسه  شورای معاونین و مدیران سازمان در سال 95 که با حضور مدیران میادین و بازارهای میوه و تره بار نیز همراه بود، ضمن تشکر از مجموعه کارکنان سازمان اظهار داشت: سال 95 تحولات شگرفی را در سازمان شاهد بودیم و اطمینان داریم با بهره گیری همه جانبه از ظرفیت های موجود در سال 96 نیز همچون گذشته رضایت شهروندان را جلب خواهیم کرد.

وی با اشاره به لزوم صیانت از حقوق شهروندان اظهار داشت: در راستای ارتقای خدمت رسانی به شهروندان، ستاد صیانت از حقوق مشتری را با هدف افزایش سطح رضایتمندی شهروندان ایجاد کرده ایم و در آن بر طرح های ویژه سازمان نظیر همیار مشتری،دستچین، سبزی بدون ریشه و ...  نظارت می کنیم.

مهندس رحیمی با اشاره به تلاش این سازمان برای محقق کردن شعار "اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل" در سال 95  گفت: با برنامه ریزی مدونی که در ابتدای سال داشته ایم، توانستیم با صرفه جویی 270 میلیارد ریالی در هزینه پروژه های عمرانی گامی موثر در اجرایی کردن این شعار  برداریم.

وی با بیان اینکه رشد قابل توجه پروژه های اجرایی در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از مصادیق مدیریت جهادی است،  گفت: طبق برنامه مصوب شورای اسلامی شهر و ابلاغ شهردار محترم تهران، سازمان مکلف به احداث 14 بازار جدید و بازسازی 10 بازار بود که با تلاش همکارانمان توانستیم با احداث 27 بازار و تجهیز و بازسازی 50 بازار بیش از 2 برابر این تکلیف را ادا کنیم و خوشبختانه از برنامه پیش بینی شده در توسعه بازارهای میوه و تره بار 2 سال جلوتر هستیم.

در این جلسه قاسم کارگر و محمدرضا خوش کیش به عنوان اعضای هیات مدیره سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با حضور در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از عملکرد سازمان  در سال 95، تاکید این سازمان بر صرفه جویی و تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را از مهمترین ویژگی های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برشمردند

print
rating
  نظرات