06/22/2018 - جمعه 1 تير 1397 ::
Menu

نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با بهره برداران سازمان برگزار شد.

تاریج ایجاد 1396/1/23

نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با بهره برداران  سازمان برگزار شد. به همت مدیریت حراست سازمان جلسات دوره ای با بهره برداران سازمان با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت میادین ، مهندس عبدالحسین رحیمی در این جلسه خطاب به بهره برداران گفت :برگزاری چنین جلساتی را مناسب برای طرفین ، سازمان و بهر ه برداران عنوان کرد و پاسخ به درخواست های بهره برداران را طبق ضوابط از دغدغه های سازمانی بیان کرد.

وی در این رابطه افزود با تلاشی که صورت پذیرفت اصلاحیه قوانین واگذاری غرفه ها به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.که بطور مثال ، یکساله شدن قرارداد غرفه ها و همچنین کاهش اجاره بها غرفه ها در نقاط کم برخوردار نیز از دیگر مصوبات شوراست ،که این مصوبات می تواند به بهره بر داران به منظور خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان کمک نماید.

در ادامه این  نشست هم اندیشی  نمایندگان بهره برداران از مدیرعامل سازمان برای برگزاری این گونه نشست ها استقبال و تشکر کردند و خواستار تداوم آن شدند.همچنین یکی از بهره برداران مصوبات جدید شورای اسلامی شهر تهران که به تلاش سازمان مدیریت میادین اتفاق افتاده است را اتفاقی بزرگ و موثر دانست و از این بابت از مدیرعامل و مجموعه سازمان قدردانی کرد.

print
rating
  نظرات