12/12/2018 - چهارشنبه 21 آذر 1397 ::
Menu

مهندس عبدالحسین رحیمی؛ مشارکت شهروندان در فعالیت های سازمان مدیریت میادین موجب همگرایی آنان با سازمان شده است

تاریخ ایجاد 1397/4/13

مهندس عبدالحسین رحیمی؛ مشارکت شهروندان در فعالیت های سازمان مدیریت میادین موجب همگرایی آنان با سازمان شده است مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جلسه نظارت دوره‌ای عنوان کرد همانطور که توانستیم هشت سال دفاع مقدس را مدیریت کنیم، قطعاً در نبرد اقتصادی هم پیروز می‌شویم


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه ایران از سوی استکبار جهانی گفت: با اعمال فشار می‌‎خواهند مردم، به ویژه جوانان ما را نابود کنند و ایران را عقب مانده نگه دارند. در چنین شرایطی وظیفه ما سنگین‌تر است. امروز باید با هم عهد ببندیم تا در راه خدمات با کیفیت و جلب رضایت شهروندان همه توان خود را به کار گیریم.
مهندس عبدالحسین رحیمی به نقش سازمان در تامین سبد خانوار شهروندان اشاره کرد و اظهار داشت: با کنترل قیمت‌ و افزایش کیفیت محصولات تلاش کنیم فشار اقتصادی بر مردم کمتر شود، چنانکه تاکنون در تنظیم بازار موفق عمل کردیم و این موجب افزایش اعتماد شهروندان به سازمان مدیریت میادین شده است.
مهندس رحیمی با تاکید بر حمایت مردمی به عنوان رکن اصلی نظام و تلاش دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور افزود: مردم برای نظام خون داده‌اند، همه باید به خواسته های مردم احترام بگذارند و مسئولین باید نوکر آنان باشند. بنابراین آستانه تحمل خود را بالا ببرید و سنگ صبور مردم باشید.
وی در ادامه به طرح‌های سازمان اشاره کرد و گفت: امروز مردم در یک جریان همگرا با سازمان مدیریت میادین قرار دارند و طرح‌هایی نظیر طرح دستچین و سبزی بدون گل و ریشه خواست و مطالبه مردم و خط قرمز سازمان است.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین در ادامه با تاکید بر اینکه هر جا به افکار عمومی توجه کردیم، آنجا خلاقیت ما نمایان شد، افزود: سبزی بدون گل و ریشه خدمت بزرگی به کشاورزی کشور کرد، زیرا خاک مزارع کشاورزی را نجات داد و طرح دستچین یک انقلاب اقتصادی در سازمان است و طبیعتاً هر انقلابی، ضد انقلاب خود را هم دارد که باید با آن مبارزه کرد.
مهندس رحیمی با تاکید بر صیانت از حقوق شهروندان اظهار داشت: مبارزه با دلالی شجاعت می‌خواهد که الحمدالله شما عزیزان دارید. همه مراقبت کنیم خدمات دهی در غرفه ها بالا رود.
وی با اشاره به توانمندی سازمان مدیریت میادین در عرضه 160 تن گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار گفت: نظارت جدی در تنظیم بازار گوشت گرم گوسفندی صورت پذیرد و اجازه ندهیم لالان و سودجویان از این فضا سوء استفاده کنند.
مهندس عبدالحسین رحیمی به مسئله صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی اشاره کرد و افزود: بر تمامی میادین و بازارها کنترل ویژه‌ای جهت کاهش مصرف حامل‌های انرژی صورت گیرد. به ویژه مصرف برق باید کاهش یابد.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با تاکید بر استمرار آموزش کارگران در ایام هفته گفت: به نظافت و بهداشت کارگران اهمیت داده شود و نظم و انضباط در میادین و بازارهای میوه و تره بار رعایت شود.
گفتنی است، علاوه بر میدان میوه و تره بار دریا، تمامی بازارهای میوه و تره بار تابعه این میدان با کسب نمره حداکثری از سوی مدیرعامل سازمان مدیریت میادین مورد تقدیر قرار گرفتند.

print
rating
  نظرات