12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398 ::
Menu

سازمان مدیریت میادین؛ تنها سازمانی که با دو طرح شایسته تقدیر شناخته شد/ راد: بزرگ‌ترین جایزه برای ما رضایت مردم است

تاریخ ایجاد 1398/8/12

سازمان مدیریت میادین؛ تنها سازمانی که با دو طرح شایسته تقدیر شناخته شد/ راد: بزرگ‌ترین جایزه برای ما رضایت مردم است سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به عنوان تنها سازمانی که دو طرح آن شایسته تقدیر شناخته شد، در «چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران» که مراسم آن عصر دیروز با حضور شهردار تهران برگزار گردید، معرفی شد.  

حضور سازمان مدیریت میادین در «چهارمین جایزه جهانی خشت طلایی تهران»


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ دو طرح این سازمان که در بخش مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر مورد تقدیر قرار گرفته‌اند، شامل طرح عرضه محصولات به انتخاب مشتری موسوم به «طرح دستچین» و «طرح سبد مهربانی» با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه اجرای طرح‌های خدماتی در این سازمان با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان انجام می‌شود تصریح کرد: برای ما هیچ جایزه‌ای بزرگ‌تر از رضایت مردم وجود ندارد و بزرگ‌ترین هدیه برای ما، جلب رضایتمندی میلیون‌ها شهروندی است که هر هفته برای تامین مایحتاج روزانه خود به میادین و بازارهای میوه و تره بار مراجعه می‌کنند.
سید سعید راد با اعلام اینکه توجه به سلامت شهروندان که یکی از راهکارهای تضمین آن تامین تغذیه سالم برای آنهاست، از جمله مؤلفه‌های توسعه پایدار شهر و ارتقای کیفیت زندگی شهری است، گفت: هر چه حضور شهروندان در فضاهای عمومی شهر افزایش یابد و نقش آنها در اداره امور شهر ارتقاء پیدا کند، شاهد روند رو به توسعه شهر در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.
وی با اشاره به شعار امسال جایزه جهانی خشت طلایی تهران مبنی بر «ایجاد شهرهایی هوشمند، تاب آور و زیست پذیر برای همه» خاطرنشان کرد: این شعار، ذیل هدف کلان تبدیل تهران به شهری برای همه شهروندان تبیین و تعریف می‌شود و مجموعه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران نیز تمام اهتمام و توان خود را به کار گرفته تا در حوزه ماموریتی که به این سازمان سپرده شده است، در مسیر تحقق این هدف گام بردارد.
گفتنی است، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به عنوان تنها سازمان در داخل و خارج از مجموعه شهرداری تهران معرفی گردیده است که دو طرح آن به عنوان طرح‌های شایسته تقدیر شناخته شد.

print
rating
  نظرات